Pigtaile światłowodowe
Opcje przeglądania :
Klasa jakości złączy
Klasa GOLD
Klasa SILVER
Rodzaj złącza - 1 strona
FC/APC
FC/UPC
LC/APC
LC/UPC
MPO (F)
MPO (M)
MTRJ (F)
SC/APC
SC/UPC
ST/UPC
Typ włókna
ARMOURED SM G.657A1
ARMOURED SM G.657A2
AirFlow SM G.657A2 (80M SPAN)
MM OM1
MM OM2
MM OM3
MM OM4
SM G.652D
SM G.657A2
SM G.657B3

Towar dnia

C N3K-C3064PQ DC Module (-40~-60V, 15A) (REF)

Cena: 0,00 zł z VAT
0,00 zł netto
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
kalkulator kabli

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl