Transceivery SFP, GBIC, XENPAK, X2, XFP, SFP+, CSFP, QSFP, CFP
Opcje przeglądania :
Rodzaj złącza
LC
LC/UPC
MPO/MPT
QSFP28
SC
Transmisja
100G
10G
155M
1G
25G
40G
4G
622M
Typ modułu
CFP
CFP2
GBIC
QSFP+
QSFP28
SFP
SFP+
SFP28
X2
XENPAK
XFP

Towar dnia

Receiver Vision AFK1144/O 10-60nm SC/APC RF AGC +2/-20dBm

Cena: 591,47 zł z VAT
480,87 zł netto
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
kalkulator kabli

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl