• Biuro:
  • tel.: +48 32 239 6000
  • tel.: +48 32 239 6001
  • fax.: +48 32 239 6010
  • biuro@xbest.pl

Patchcord OPTO SC/UPC-SC/UPC, MM 50/125 (OM3), DUPLEX, 1M

Patchcord OPTO SC/UPC-SC/UPC, MM 50/125 (OM3), DUPLEX, 1M

Producent: OptoDostępność: Dostępny

Kod produktu: D-SCU-SCU-MMOM3-1Zapytaj o produkt

24,87 zł z VAT
20,22 zł netto
przechowalnia

Wysokiej jakości Patchcord, renomowanej marki Producenta. Patchcord w wersji DUPLEX, multimode, długość - 1 m, końcówki - SC/UPC i SC/UPC, na włóknie o średnicy 50/125 (OM3).

Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl