• Biuro:
  • tel.: +48 32 239 6000
  • tel.: +48 32 239 6001
  • fax.: +48 32 239 6010
  • biuro@xbest.pl

GBIC WDM OPTEC, 1.25G, SM SC, 16dB (20km), TX1310/RX1550

GBIC WDM OPTEC, 1.25G, SM SC, 16dB (20km), TX1310/RX1550

Producent: OptecDostępność: Dostępny

Kod produktu: GB1G-WDM-SM-020-SC-TX31Zapytaj o produkt

155,66 zł z VAT
126,55 zł netto
przechowalnia

Port 1x 1,25 Gbps SC SM
Długość fali TX 1310 nm
Długość fali RX 1550 nm
Zasięg portu 20 km
Okablowanie portu 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm
Wave Division Multiplexing (WDM) tak
Typ modułu GBIC
Okres gwarancji
36 miesięcy

Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl