• Biuro:
  • tel.: +48 32 239 6000
  • tel.: +48 32 239 6001
  • fax.: +48 32 239 6010
  • biuro@xbest.pl

ONT GPON FX612W SIXPON (1xGE, 1xFE, 1xFX, 1xGPON 1xWIFI (BGN), 1xUSB) (SC/APC)

ONT GPON FX612W SIXPON (1xGE, 1xFE, 1xFX, 1xGPON 1xWIFI (BGN), 1xUSB) (SC/APC)

Producent: SIXPONDostępność: Dostępny

Kod produktu: FX612W-UPC-SIXPONZapytaj o produkt

158,67 zł z VAT
139,00 zł
129,00 zł netto
przechowalnia

ONT GPON FX612W SIXPON - to małych rozmiarów i wagi nowy rodzaj urządzeń GPON ONT, które sprawdzają się w sieciach  FTTB/FTTH/FTTO z dostępem ONT, wspierając tym samym szybkość czystego sygnału danych, VoIP. Obsługuje standardowe OMCI (ONU Management Control Interface). Może dostarczyć transfer do 1.25Gbps uplink oraz do 2.5Gbps downlink. Posiada wbudowaną antenę WiFi oraz przycisk WPS, dzięki któremu może w szybki sposób utworzyć połączenie WiFi z innym urządzeniem. Wspiera technologię 2×2 MIMO. Urządzenie wyposażone jest kolejno w jeden port wejścia optycznego GPON na konektor SC/APC, jeden port telefoniczny VoIP (Rj11), jeden port gigabitowy (RJ45) oraz jeden port 100-megabitowy (RJ45) wspierające auto negocjację.

Urządzenia klienckie SIXPON są przede wszystkim kompatybilne z jednostkami centralnymi OLT innych światowych producentów, między innymi z urządzeniami producentów takich jak ZTE, Huawei, Dasan.

Instrukcja obsługi: 

W skład z urządzeniem wchodzi: 

-Zasilacz sieciowy DC 12V, 1.0A
-Kabel Ethernet RJ45


Power supply12V, 1.0A
Power consumption (fully loaded)≤12W
Outline dimensions (WxDxH)136x111x30.0mm
Weight0.4kg
Enviromental requiremensWorking temperature: 0ºC~50ºC
Storage temperature: -40ºC~70ºC
Working humidity: 5%~90%
Storage humidity: 5%~95%
EthernetStandardIEEE802.3
IEEE802.3au
IEEE802.3x
Interface1xGE(10/100/1000BASE-T RJ45)
1xFE(10/100BASE-T RJ45
Auto negotiation
Auto MDI/MDIX x1
GPONSpeedDownlink: 2.5Gbps
Uplink: 1.25Gbps
ConnectorSC/APC, pigtail
StandardITU-T G.984.2, Class B+
Power levelDownlink:
- Wavelength: 1490nm
- Sensitivity: -28dBm
- Saturation: -8dBm
Uplink
- Wavelength: 1310nm
- TX Power: 0.5~5dBm
FibreG.652 SingleMode Fibre
VoIPRENMax 5 REN
Connector1x RJ11
Ringing65V RMS ringing voltage

Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl