• Biuro:
  • tel.: +48 32 239 6000
  • tel.: +48 32 239 6001
  • fax.: +48 32 239 6010
  • biuro@xbest.pl

ONT GPON HG8110 (1xGE, 1xFX, 1xGPON) (SC/UPC)

ONT GPON HG8110 (1xGE, 1xFX, 1xGPON) (SC/UPC)

Producent: OEMDostępność: Dostępny

Kod produktu: HG8110-UPCZapytaj o produkt

222,63 zł z VAT
225,00 zł
181,00 zł netto
przechowalnia

ONT GPON HG8110  - urządzenie wyposażone w 1 port Ethernet Gigabitowe, 1 port GPON klasy B+, 1 port FX.
Został wyposażony w funkcje zabezpieczające takie jak firewall oraz filtrowanie oparte na adresach MAC/UP/URL. 
Jest bardzo dobrym rozwiązaniem w sieciach typu FTTH. 

Dane: 
Wymiar: 
- 144.0x115.0x25.0mm
Waga:
- 200g
Zasilacz:
-12V, 1A

Zastosowanie i funkcje: 
- 1 port Ethernet GE
- 1 port GPON (SCU)
- 1 port FX
- Wbudowany serwer DHCP dla automatycznego przypisywania adresów IP
- Wbudowana obsługa dynamicznego DNS (DDNS)
- Wsparcie dla funkcji przekierowania portów, DMZ, zapory sieciowej (firewall)

Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl