• Biuro:
  • tel.: +48 32 239 6000
  • tel.: +48 32 239 6001
  • fax.: +48 32 239 6010
  • biuro@xbest.pl

CWDM Mux/Demux OPTO, 16CH(nm) +Exp +Mon, 8 transmissions/1 fiber, 2.0mm SM G657A, LC/UPC (ABS BOX)

CWDM Mux/Demux OPTO, 16CH(nm) +Exp +Mon, 8 transmissions/1 fiber, 2.0mm SM G657A, LC/UPC (ABS BOX)

Producent: OptoDostępność: Dostępny

Kod produktu: CWDM-16CH-8T1F-LCU-ABSZapytaj o produkt

2 988,00 zł z VAT
2 429,27 zł netto
przechowalnia

Długość robocza fali

1270, 1290, 1310, 1330, 1350, 1370, 1390, 1410, 1430, 1450, 1470, 1490, 1510, 1530, 1550, 1570, 1590, 1610 *

Liczba kanałów

16 kanałów, 16 długości fali, 8 transmisji (1 włókno) +Com +Exp +Mon

Typ światłowodu

SingleMode (2.0mm 1m Cable)

Insertion Loss (nie licząc strat w złączach)

< 3 dB

Channel Isolation (przyległe)

> 30 dB

Channel Isolation (nie przyległe)

> 45 dB

Directivity

> 50 dB

Return Loss

> 45 dB

Temperatura pracy

-20 do +70 °C

Typ złącza

16 szt. LC/UPC + 3 szt. LC/UPC

Wymiary montażowe

Plastic Box (140x100x15mm)

1% Tap (ps)

MON

1% Tap (dB)

20.81

*dowolna konfiguracja dostępna na zamówienie.


Standardowe konfiguracje fal dostępne w ofercie 1310-1610nm.

Inne dowolne konfiguracje fal dostępne na zamówienie po wcześniejszym kontakcie z działem handlowym.

Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl