• Biuro:
  • tel.: +48 32 239 6000
  • tel.: +48 32 239 6001
  • fax.: +48 32 239 6010
  • biuro@xbest.pl

ONT GPON HS8546V2 (4xGE, 1xFX, WIFI-2.4&5G(AC), 2xUSB, 1xGPON) (SC/UPC)

ONT GPON HS8546V2 (4xGE, 1xFX, WIFI-2.4&5G(AC), 2xUSB, 1xGPON) (SC/UPC)

Producent: OEMDostępność: Na zamówienie

Kod produktu: HS8546V2-UPCZapytaj o produkt

0,00 zł z VAT
0,00 zł netto
przechowalnia

ONT GPON HS8546V2 - urządzenie wyposażone w 4 porty Ethernet Gigabitowe, 1 port telefoniczny, 1 port GPON klasy B+, 2 porty USB. Ponadto wyposażone w przycisk WPS oraz wbudowaną kartę pamięci 8G SD. Może transmitować sieć bezprzewodową, ponadto możliwa jest jednocześnie transmisja w dwóch pasmach 2.4 i 5G. Został wyposażony w funkcje zabezpieczające takie jak firewall oraz filtrowanie oparte na adresach MAC/UP/URL. 
Jest bardzo dobrym rozwiązaniem w sieciach typu FTTH. 

Dane: 
Wymiar: 
- 265.0x75.0x175.0mm
Waga:
- 440g
Zasilacz:
-12V, 1.5A

Zastosowanie i funkcje: 
- Sieć bezprzewodowa w domu/biurze- transmisja audio i video
- Transmisja sieci bezprzewodowej w 2 pasmach jednocześnie: 2.4/5G (AC)
- 4 porty Ethernet GE
- 1 port FX
- 2 porty USB
- Port GPON (SCU)
- Wsparcie dla WPS
- Wbudowana karta pamięci 8G MicroSD
- Wsparcie dla automatycznego wyszukiwania kanału dla transmisji WiFi
- Wbudowany serwer DHCP dla automatycznego przypisywania adresów IP
- Wbudowana obsługa dynamicznego DNS (DDNS)
- Wsparcie dla funkcji przekierowania portów, DMZ, zapory sieciowej (firewall)

Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl