• Biuro:
  • tel.: +48 32 239 6000
  • tel.: +48 32 239 6001
  • fax.: +48 32 239 6010
  • biuro@xbest.pl

ONT GPON F673A v2 (4×GE, 1×FX, WiFi, 1×GPON, 2xUSB) (SC/UPC)

ONT GPON F673A v2 (4×GE, 1×FX, WiFi, 1×GPON, 2xUSB) (SC/UPC)

Producent: OEMDostępność: Na zamówienie

Kod produktu: F673Av2-UPCZapytaj o produkt

0,00 zł z VAT
0,00 zł netto
przechowalnia

ONT GPON F673A - urządzenie wyposażone w 4 porty Ethernet Gigabitowy, 1 port telefoniczny, WiFi 2.4GHz, 2 porty USB, 1 port GPON klasy B+.
Został wyposażony w funkcje zabezpieczające takie jak firewall oraz filtrowanie oparte na adresach MAC/UP/URL. 
Jest bardzo dobrym rozwiązaniem w sieciach typu FTTH. 

Dane: 
Wymiary bez anten:
- 171.0×171.0×30.0mm
Wymiary z antenami:
- 171.0×192.0×182.0mm
Waga:
- 300g
Zasilacz:
-12V, 1.5A

Zastosowanie i funkcje: 
- 4 porty Ethernet GE
- 1 port FX
- 2 porty USB
- 1 port GPON (SCU)
- WiFi 2.4GHz
- Wbudowany serwer DHCP dla automatycznego przypisywania adresów IP
- Wbudowana obsługa dynamicznego DNS (DDNS) i wsparcie dla usługi No-IP
- Wsparcie dla funkcji przekierowania portów, DMZ, zapory sieciowej (firewall)

Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl