• Biuro:
  • tel.: +48 32 239 6000
  • tel.: +48 32 239 6001
  • fax.: +48 32 239 6010
  • biuro@xbest.pl

Miernik mocy optycznej Grandway FHM2B01 1310/1550nm

Miernik mocy optycznej Grandway FHM2B01 1310/1550nm

Producent: GrandwayDostępność: Na zamówienie

Kod produktu: MMO-FHM2B01Zapytaj o produkt

0,00 zł z VAT
0,00 zł netto
przechowalnia

Miernik mocy optycznej Grandway FHM2B01 1310/1550nm - to wysokiej jakości poręczny miernik mocy optycznej PON - odnajduje zastosowanie w systemach sieci APON, BPON, EPON oraz technologii GPON. Został zaprojektowany by w szybki i łatwy sposób zaspokoić potrzeby szybkiego rozwoju rynku FTTX w technologii pasywnej sieci optycznej. Daje możliwość wykonania pomiaru sygnału na dwóch falach (1310/1550nm), potrzebnych do realizacji usługi Triple-Play (TV, Internet, Telefon) za pomocą jednego łącza abonenckiego. Użyteczny przy aktywacji usług, rozwiązywaniu problemów jak i konserwacji samej sieci. Prosty w obsłudze, z dużą dokładnością pomiarów, sprawia że praca z tym urządzeniem przebiega szybko i sprawnie.

Podstawowe informacje:
- Dwa porty - 1310nm upstream, 1550nm downstream,
- Pamięć do 999 pomiarów, komunikacja z komputerem poprzez port USB,
- Oprogramowanie umożliwiające generowanie raportów,
- Adapter SC/PC,
- Zasilanie: 2xAA,
- Czytelny wyświetlacz,
- Waga urządzenia: 0.26kg (bez baterii),
- Wymiary: 168x76x45mm.


Karta katalogowa: 

Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl