Towar dnia

Maska ochronna, 4-warstwowa, KN-95 (110-1000 szt.)

Cena: 9,78 zł z VAT
10,60 zł
7,95 zł netto
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
kalkulator kabli
  • Biuro:
  • tel.: +48 32 239 6000
  • tel.: +48 32 239 6001
  • fax.: +48 32 239 6010
  • biuro@xbest.pl

Patchcord OPTO E2000/UPC-ST/UPC, MM 62.5/125 (OM1), SIMPLEX, 2M

Patchcord OPTO E2000/UPC-ST/UPC, MM 62.5/125 (OM1), SIMPLEX, 2M

Producent: OptoDostępność: Na zamówienie

Kod produktu: S-E2000-ST-MMOM1-2Zapytaj o produkt

0,00 zł z VAT
0,00 zł netto
przechowalnia

Wysokiej jakości Patchcord, renomowanej marki Producenta. Patchcord w wersji SIMPLEX (jednowłóknowy), multimodowy, na włóknie o średnicy 62.5/125 (OM1).


Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl