• Biuro:
  • tel.: +48 32 239 6000
  • tel.: +48 32 239 6001
  • fax.: +48 32 239 6010
  • biuro@xbest.pl

MultiPatchcord OPTIX DAC DROP Z-XOTKtcd SM G652D 12J, SC/APC-SC/APC, 125M

MultiPatchcord OPTIX DAC DROP Z-XOTKtcd SM G652D 12J, SC/APC-SC/APC, 125M

Producent: OptixDostępność: 48h

Kod produktu: G12-SCA-SCA-DA-125PZapytaj o produkt

0,00 zł z VAT
0,00 zł netto
przechowalnia

Możliwość wyprodukowania patchcordu o dowolnej długości (maks. 1000m) i dowolnej konfiguracji konektorów (SC/APC, SC/UPC, LC/APC, LC/UPC, FC/APC, FC/UPC, E2000/APC, E2000/UPC, SC/UPC MM, LC/UPC MM).

MultiPatchcord OPTIX DAC DROP Z-XOTKtcd SM G652D 12J, SC/APC-SC/APC: Wysokiej jakości MultiPatchcord, w swej budowie oparty na bazie popularnego kabla OPTIX cable DAC Z-XOTKtcd 12×9/125 ITU-T G.652D. Całkowicie dielektryczny, przeznaczony do instalacji zewnętrznych. Płaszcz patchcordów wykonany jest z wysokiej jakości Polietylenu, dzięki czemu jest wyjątkowo odporny na szkodliwe czynniki atmosferyczne (promieniowanie UV, wysokie / niskie temperatury) oraz uszkodzenia mechaniczne, jednocześnie zachowując wysoką elastyczność. Medium transmisyjnym jest jednomodowe włókno światłowodowe w standardzie G.652D. Całość konstrukcji została wzmocniona prętami FRP, kable DAC umożliwiają instalację doziemną.


OPTIX DAC DROP -  został wyposażony w wyselekcjonowane prefabrykowane konektory klasy GOLD o najlepszych parametrach.



Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl