Towar dnia

Patchcord OPTO LC/UPC-SC/APC, SM G657A2, DUPLEX, 1M

Cena: 0,00 zł z VAT
0,00 zł netto
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer
kalkulator kabli
  • Biuro:
  • tel.: +48 32 239 6000
  • tel.: +48 32 239 6001
  • fax.: +48 32 239 6010
  • biuro@xbest.pl

OPTIX cable Micro ZW-NOTKtmd MC401 36x9/125 3T12F ITU-T G.652D 0.75kN

OPTIX cable Micro ZW-NOTKtmd MC401 36x9/125 3T12F ITU-T G.652D 0.75kN

Producent: OptixDostępność: Na zamówienie

Kod produktu: ZW-NOTKTMD-36X652DZapytaj o produkt

0,00 zł z VAT
0,00 zł netto
przechowalnia

Schemat kabli światłowodowych OPTIX


Objaśnienie znaczników wytłoczonych na kablach OPTIX


OPTIX cable Micro ZW-NOTKtmd MC401: to rodzina kabli dystrybucyjnych mikrokanalizacyjnych dla mikrorur o średnicy wewnętrznej 8mm (dla 12-72 włókien), 10mm (dla 96 włókien) oraz 12mm (dla 144 włókien). Lekka konstrukcja o małej średnicy, wzmacniany prętem z włókna szklanego, płaszcz LSZH (0.8mm), siła naciągu: instalacyjna 750-1000N, zakres temperaturowy: od -20…+70 [°C] - odpowiednik: Micro ZW-NOTKtmd.


Wszystkie włókna i tuby kabla posiadają kodowanie barwne zgodnie ze standardem kodowania eia/tia-598. Każda tuba jest wypełniona żelem hydrofobowym dla ochrony włókien przed wpływem wilgoci i wibracjami. Kable są przeznaczone do instalacji w kanalizacji teletechnicznej pierwotnej i wtórnej metodami pneumatycznymi (wdmuchiwanie).


Karta katalogowa:

Galeria

Zapytaj o szczegóły

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

xbest.pl

św Józefa 141D

44-200 Rybnik

Szybki kontakt:

tel.: +48 32 239 6000
tel.: +48 32 239 6001

fax.: +48 32 239 6010

Wszystkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i powielanie w jakiej kolwiek formie zabronione

Oprogramowanie sklepu internetowego KQS.store

Projekt i realizacja : sucro.pl